PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا خسته نباشید؟؟؟؟

طاهره وحیدیان
10-31-2011, 02:54 PM
http://www.upsara.com/images/u2erlce5l6u4njgxq6.gif

سلام بر همه عزیزانم؛خدا قوت؛ سلامت وپایدار باشید.دماغتون که انشاء الله چاقه؟؟ایام به کام.سایه تون مستدام؛

عزیزانم یک پیشنهاد خدمت شما گرامیان داشتم، با عذرخواهی از اینکه وقت شریفتونو می گیرم؛ اما باور کنید لازم بود ، مخصوصاً برای بچه های باحال متدین ومؤمی چون شما که در وادی عشق قدم برمیدارید، وقراره عاشقیتونو به عموم سرایت بدید ؛ که انشاء الله روزی برسه فرهنگ همه مردم ایران اسلامی؛بتمامه اسلامی شود؛ گویش، رفتار، و.......به امیدآنروز.

متأسفانه بسیار شنیده شده، وقتی دو نفر به هم می رسند ومی خواهند عرض ادب کنند ؛ می گویند: خسته نباشید!!! اول صبحه ؛ تازه از خواب بیدار شده، هنوز کار روزمره را شروع نکرده ، بر می خوره به مأمور نظافت اماکن؛ می گوید: خسته نباشید!!! برادر من ؛ فرهنگ دینی ما ،اما چیزی دیگر می گوید؛ می فرماید: وقتی دو نفر به هم رسیدند؛ بگویند , سلام، میدونید، سلام یعنی چه؟؟ یعنی من با تو دعوا ندارم؛ سلامتی ترو می خواهم واین باب آشنایی و بلکه سبب تداوم محبت بین دو نفر می شود؛ نمی دانم از چه زمانی این واژه خسته نباشید، بین ما جا خوش کرد؟؟ که اکثر مردم هم این واژه را استعمال می کنند.
اما پیشنهاد من ، علی الخصوص به بچه مذهبی هایی که خدارا در تمام لحظات زندگیشون دخیل میدانند وحسّ می کنند؛ بیائید لااقل من وشمایی که تمام نفسمون در راه خدای عزیزمون مصروف میشود وخود را آن به آن در محضر او می بینیم، اولا: آغاز کلام را با سلام شروع کنیم؛ برای هرکسی که می شناسیم ونمی شناسیم؛ و ثانیاً : به جای خسته نباشید ؛ واژه شیرین : خـــــــــــــــــدا قوّت را بکار ببریم.قبول؟؟ قول میدید؟؟
انسانی که نفسش بند به نفس الهی است وجودش به وجود الهی است ، با معشوقش لحظه به لحظه عشق بازی می کند، مگر خسته میشود؟؟ که به او بگویند: خسته نباشید!!!! تمام بچه مذهبی ها لحظه ای نیست که از خداوند فارغ باشند، عشق می کنند با معشوقشون ،در خلوت وجلوت با ذات لایزال الهی رازها دارند؛ حیف نیست به اونها بگید : خسته نباشید!!! نه نه بگوئید خــــــــــــــــــدا قوّت. خداوند قوتت را بیشتر کند که بتوانی خلوتهای عاشقانه تری داشته باشی.ای مؤمن، ای عاشق، ای دوست ،ای شیفته؛ ای بنده خدا، خــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــدا قــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــوّت

پرواز
10-31-2011, 04:59 PM
رفته بودیم با والدین عزیز کوه
توی راه من چند تا خانم دیدم گفتم سلام خسته نباشید :khande:
خانمه مذهبی بود بهم گفت عزیزم خدا قوت بگو:dokht:
منم سعیم و کردم اما راستش به استادام نمیدونم چرا نمیتونه بگم خدا قوت :tajob:

راه هنوز کمی ناهمواری دارد .

طاهره وحیدیان
10-31-2011, 05:12 PM
اَلدَرسُ حَرف وَالتَّکرارُ اَلف................. عزیزم آموزش 1 بار تمرین وتکرار؛ 1000 مرتبه
هرکاری تمرین وتکرار میخواد یقیناً موفق میشی .من 1 راهکار بهت میدم ؛ میخوای؟؟ .....
هروقتی که از دهانت خسته نباشی بی اختیار خارج شد؛ فوراً به آن کسیکه گفتی ؛ اصلاحش کن وبگو اشتباه کردم؛ خدا قوت . باور کن تأثیر عجیبی داره وخودت هم مربی دیگران خواهی شد ؛برای این آموزش .هستی؟؟ یاعلـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــی.

پرواز
10-31-2011, 11:02 PM
سعیمان را خواهیم نمود :afarin::afarin: