PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امام زمان خداکندکه نیائی

طاهره وحیدیان
09-30-2011, 12:11 PM
بسم الله الرحمن الرحيم
ستايش وسپاس خاص خداوند جهان است كه ملك اوست آنچه در زمين و آسمان است.
او كه از قلب كوچك اتم تا وراء كهكشانها، از ظلمات ثلاث تا عمق ژرف جانها همه را مي داند.
او كه حيات ميدهد ومي ميراند ملك مي بخشد ومي ستاند.
او كه فضا پيماي انديشه ها به بي كرانهاي كبريايش نرسد ودر تدبير امر محتاج كس نشود.
و اوست پروردگار شعري فالق الحب والنوي آفريدگار بي همتا.
تدبير آن است كه او نموده و فرمان آن ،كه او فرموده
به هر كه خواهد علم مي بخشد وازآن كه دانست عهد مي گيرد.
عاقل آن است كه ديوانه ي او و هوشيار آن كه مست او
ای خدا
تا به تو اندیشیده ایم چه از دست داده ایم؟
اي خدا
اي ناخداي فلك وجود اي مقصود هر موجود فرمانرواي هستي اي كه هميشه هستي ما را ببخش مارا ببخش وسلام

ودرود مارا به پاكترين پيشاني بندگي اسوه ي نيك زندگي،حضرت محمد واهل بیتش و پيامبران بزرگ خود برسان.

وسلام بر ياران، دوستان ودوستدارانشان
اما بعد

ستایش خاص خداست پس سلام بر بنده ی شایسته خداوند

سلام بر باشکوهترین یادگار پیامبران وسلام بر نفیس ترین ذخیره ی الهی امام موعود
دوست عزیز نمی دانم آلان کجایی اما هرجایی خدایت به سلامت دارد
اگر از احوال این دوستدار خود غلامعلی نوری بپرسی من هم جواب می دهم در برابر سیل نادانیها چون کوه استوارم.
سخن هرچند گیرا واز سر اخلاص باشد بسان شراره هایی که از آتش درون برخیزد عمریگذرا داردپس مهار افکار را این بار با این نامه به دست دلنواز قلم سپردهام تا با ما یسطرون آن پایدار بماند

این ما همه ی خماران دیدار رویت کسا نی هستیم که به زعم خود شب وروز ازخدا ظهورت را طلب می کنیم واز سر اخلاص برای تو نامه می نویسیم که بیایی !
همه می گویند خدا کند که بیایی اما من می گویم خدا کند که نیایی
دوست دارم ترا ببینم دوست دارم در کنار توباشم اما خدا کند که نیایی
امام من گرچه دوست دارم بیایی اما خدا کند که نیایی !
چرا؟
اماما ! می ترسم !
می ترسم ما چون ا هل کوفه باشیم و تو تنها بما نی !
پس می ترسم تو هم مثل سرور آزادگان وپدرت امام حسین (علیه سلام )تنها بمانی
این همه آرزوی ظهور این همه نامه نگاری برای تو ! می ترسم بعد از ظهورت همه اینها بر باد برود . وکان لم یکن تلقی شود.! انگار نه انگار !
چونکه ما اینقدر از اسلام واقعی فاصله گرفته ایم که بعد از ظهور سخنان تو را کفر وضد اسلام می پنداریم
پس ما همان کسانی که در آرزوی دیدن رویت خدا خدا می کردیم ونامه می نوشتیم می ترسم اولین کسانی باشیم که علیه سخنان توشمشیر کشی و غوغا کنیم
چرا که توآنی نبوده ای که با ذهنیت نارس خود در ذهن خود ساخته ایم
وتوبرخلاف دستورات اسلا م سخن می گویی! چرا که اسلام یعنی ذهنیتهای بافته شده در جمجمه ی ما!
پس طبق سنن تاریخ بشریت تو را همانند پیامبران بزرگ خداوند دیوانه وکافر می نامیم !
چرا که از اسلام حقیقی جز سایه ای وشبحی درک نکرده ایم وتراهم چون موسی(علیه سلام) تا آن حد گفت لم توذوننی بسیار اذیت خواهیم کرد .
خدا کند که نیایی یا اگر می آیی بعد از مرگ من باشد که هیچ بی احترامی به تورا ندیده باشم .
آری میترسم این مای دوستانت ترا چون پدر بزرگت علی (علیه سلام) آنقدر آزرده میکنیم که سر در چاه کنی و از فرط نادانی وبی مغزی ما یارا نت ،از اندوهفریاد بکشی !
آرزودارم بیایی اما خدا کند که نیایی! چرا که اگر من به آرزویم نرسم بهتر استاز اینکه برسم وببینم که مهدی جویان دیروز چطور در برابرت خروج کرده و بهبی احترامی ایستاده ومی خواهند که ترا به جرم ارتداد و کفر بکشند.

آری بودند کسانی که آرزو داشتند ومی خواستند علی خلیفه شود اما چون خلیفه شد بر او خروج کردند وکافر مرتد خواندند او را

امام من، من تحمل دیدن بی احترا می به تورا ندارم . دوست دارم بیایی اما خدا کند که نیایی
دوست دارم ترا ببینم اما در آن دنیا در محضر خدا نه در اینجا و خود می دانی چرا !
و متاع دنیا قلیل است

ای خدا اگر هم مهدی جان ما آمد ما را مصداق این آیه نگردان

وَأَقْسَمُوا بِاللَّهِ جَهْدَ أَيمَانِهِمْ لَئِنْ جَاءَهُمْ نَذِيرٌ لَيكُونُنَّ أَهْدَى مِنْ إِحْدَى الْأُمَمِ فَلَمَّا جَاءَهُمْ نَذِيرٌ مَا زَادَهُمْ إِلَّا نُفُورًا(فاطر/42)

آنان با نهايت تأکيد به خدا سوگند خوردند که اگرانذارکننده به سراغشان آيد، هدايت يافته‌ ترين امتها خواهند بود؛ اما چون نذیری برای آنان آمد، جز فرار و رمیدن( از حق) چيزي بر آنها نيفزود!

آمین یا خدا
غلامعلی نوری

طاهره وحیدیان
09-30-2011, 12:21 PM
امام زمان ،خدا کند که نیایی!!
بله
درست است و متین
اما آیا این شب هجران پایانی ندارد و صبح سپیدی سر نخواهد زد؟
هر چند دعا می کنیم؛ پس تا کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اندکی صبر سحر نزدیک است
چه من خواستار آمدنت باشم و چه نباشم
[پست:آشنا}

طاهره وحیدیان
09-30-2011, 12:25 PM
امام زمان ،خدا کند که نیایی!!
sسلام به همه عاشقانی که نظر و ا یده خودرا ارآمدن و یا نیامدن مولای غریبشون اعلان کرد ند.
امّا بشنوید نظر این حقیر را:
آقا جون من نمی گویم نیا؛ زیرا که خودت از مریدانت,دوستانت خواسته ای برای فرجت دعاکنند

« وَاکثَروا دُعاء بِتَعجیِلِ الفَرَج ؛ «فَاِنَّ ذلِکَ فَرَجَکم»
از شما می خوام برای آمدن من دعا کنید؛ که این دعا برای خود تون خوبه.

آقاجون فرمودید دعا کنیم؛چشم ؛ به دیده منّت؛ وظیفه ای گردن من نهادید.

مگر گفته نشده: امام مُفتَرِضُ الطاعه « واجب الاطاعت» است؛ پس خاموش؛ بندگی کن .آقا جون امر فرمودید: دعاکنم، چشم.

آقاجون؛ اخه من ازهمه توقع دارم خوب باشن؛ اما از خودم فراموش کردم؛ اصلاً گاهی یادم میره مسلمونم وباید به همنوعام کمک کنم؛ همش گفته می شه با یک گل بهار نمی شه؛ اما آقاجون من به این حرف اعتقادی ندارم.چراکه اگر همه این حرف رو تکرار کنن که کلاه همه مون پس معرکه است.

آقا جون فرمودی دعا کنم؛ چشم؛ دعا می کنم:ازخدا می خوا م که از پس پرده غیب به درآیی وجمال زیباتو ببینیم ودر سایه سار وجودت معنی حقیقی زندگی رو بفهمیم.

آقا جون فرمودی دعا کنم؛چشم؛ من دیگه از خودم نظری ندارم؛ قراره بندگی کنم، مولا گفت
که بمیر چشم میمیرم؛ مولا گفت: حرف نزن ؛ چشم خاموش میشم.مولاگفت: ازاینجا نرو؛ چشم نمی رم.مولا گفت: این حلاله؛ این حروم؛ چشم ؛ اطاعت میشه.مولا گفت: ..مولاگفت: ...... مولا گفت:..... چشم...چشم...چشم...
بنده می خوان.بنده.درمقابل فرامین شرع مقدّس باید بگیم:چشم.

اَلدُنیا مَزرَعَةُ الآخرَه؛ در دنیا هرآنچه بکارین در آخرت برداشت میکنیم.تویی که میگی دوست نداری تا زنده باشی آقات بیاد ؛ بلکه آقا زمانی بیاد که تو در قید حیات نباشی وبه جهان باقی رخت بر بسته باشی!!! مگر اون دنیا جدای از این دنیاست؟؟هرانچه که دراینجایی ؛ آنجا هم همانی؛ چون اونور تجسّم اعمال اینوره. پس اگراینجا بندگی کردیم ؛ تجسّمش را اونور می بینیم .واگر خدای نا کرده بندگی نکرده باشیم؛ اونطر ف تجسّمش را میبینیم .اصلاً برای یک بنده ؛ این طرف و اونطرف یکیه؛ چون حاکم هردو طرف خداست .پس این عالم هم محضر خداست وباید همواره خود را درمحضر الهی ببینیم؛ چه اینطرف؛ چه آنطرف.
آقاجان، من نمی گم بیا ونه می گم نیا؛ چون خودت فرمودی: کار دیگری کنیم، وآنهم دعا کردنه .دعا ؛ دعا ؛ دعا؛ ودیروزود امدنت باخداست من که فضول نیستم ؛ من فقط اطاعت امر میکنم.
وَاکثَرُوا الدُّعاء بِتَعجیلِ الفَرَج ،َفَاِ نَّ ذلِکَ فَرَجَکُم

عاشقی پیداست از زاری دل******** نیست بیماری چو بیماری دل

ریحانة النبی
09-30-2011, 09:24 PM
سلام
یه دوستی میگفت هر "الهم عجل لولیک الفرج" ی که ما میگیم حکم نامه ی کوفی ها رو داره..!

یه کم فکر کن.. بی راه نیست!!!

کی بشه که هر کلمه ای که میگیم عینه یاری باشه واسه اماممون...:dokht:

در پناه خدا..
یاعلی.

پرواز
10-01-2011, 06:56 AM
من کاملا مخالفم

یکی میگفت باید اونقدر گناه کنیم که زمین و گناه پر کنه تا آقا بیان..

این نامه های کوفی هم خود امام حسین"ع" هم میدونستن که نامه ها هیچی تهش نیست اما اومدن که تکلیف انجام شه

اگه اینجوریه یه درسم توی همین هست..ما اونقدر بگیم تا آقا بیان تا تکلیف انجام بشه از این وضع سردر گمی که خیلی بهتره..

فقط میشه گفت..خوش به حال اونیکی گفتنش از نوع کوفی نباشه!!

"الهم عجل لولیک الفرج":dokht:

امیرحسین
10-01-2011, 09:18 AM
درواقع باید مواظب خودمون باشیم که این دعا لق لقه زبانمون نشه.
باید مواظب باشیم که از راه به در نشیم.
واعتصموا بحب الله ...

آســـــمان
10-01-2011, 05:10 PM
این جا بحث حرف تا عمل هستش.
این که آدم در کلام یاری گر باشه و در عمل جلوی امامش قرار بگیره.
وقتی داریم کارایی میکنیم که برخلاف دین و رضایت امام زمان هست درست میشه مثل همون نامه های کوفی.
درست میشه مثل ماجرا امضاها و فریاد مسلم که به امام میگفت نیـــــــــــا.
البته همینم که آدم بر زبانش جاری باشه و منتظر زبانی باشه خیلی بهتر از اینه که رها باشه از دغدغه ای به نام فرج.

"یا علی"

طاهره وحیدیان
10-02-2011, 05:00 AM
باسلام وتحیّت خدمت شما گرامی.خوشحالم که بحث فوق مورد توجّه محبّین ،مولا وامام عزیزمون واقع شده امّا عزیزان ؛بامطرح کردن این بحث ,خواستم عرض کنم؛تادراین دار امتحان هستیم؛وظیفه داریم؛تک؛تک؛روی خودمون کارکنیم؛وزمینه فرج؛مولای غریبمونو فراهم کنیم.ذرّه بین رو طرف این واون نگیریم بلکه روی خودمون زووم«بگیریم» کنیم؛باور بفرمائید؛اینی که میگن با یک گل بهار نمی شه،خیال باطلیه؛که بایداز ذهن وفکرمون دورش کنیم؛همه ماها مسئول دیر اومدن ؛آقامون هستیم؛ بدلیل تمرّد دراوامر وفرامین دین.به فرموده شیخ طوسی:

غیبَتُهُ مِنّا...نیامدن او وندیدن او ازماست وغفلتهای ما

پاینده باشی.