PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همه‌ى اينهايى كه در اين‌جا نشسته‌اند، از امريكا مى‌ترسند!

امیرحسین
08-27-2011, 02:51 PM
19/11/1368
همه‌ى اينهايى كه در اين‌جا نشسته‌اند، از امريكا مى‌ترسند!

اين خاطره را بارها نقل كرده‌ام كه در يكى از مجامع بين‌المللى كه نطق خيلى پُرشورى در آن‌جا عليه تسلط قدرتها و نظام سلطه در دنيا ايراد كردم و امريكا و شوروى را در حضور بيش از صد هيأت نمايندگى و رؤساى دولتها، به نام كوبيدم و محكوم كردم، بعد از آن نطق، عده‌ى زيادى آمدند تحسين و تصديق كردند و گفتند: همين سخن شما درست است.

يكى از سران كشورها كه يك جوان انقلابى بود - و البته بعد هم او را كشتند - نزد من آمد و گفت: همه‌ى حرفهاى شما درست است، منتها من به شما بگويم كه به خودتان نگاه نكنيد كه از امريكا نمى‌ترسيد؛ همه‌ى اينهايى كه در اين‌جا نشسته‌اند، از امريكا مى‌ترسند! بعد سرش را نزديك من آورد و گفت: من هم از امريكا مى‌ترسم!!

هيبت ابرقدرتىِ ابرقدرتها، هميشه بيشترين مشكلات آنها را در دنيا حل مى‌كرده و مى‌كند. در حقيقت، قدرت و سلاح و پول و سياست و عقلشان، به مراتب كمتر از هيبتشان است. اين هيبت آنهاست كه همه را مى‌ترساند و جرأت نمى‌كنند در مقابل آنها بايستند. حالا اين ابرقدرت، با هيبتى قلدرانه كه خيلى هم واضح وارد كشورها مى‌شود و اوضاع را به نفع خود حل و فصل مى‌كند، يازده سال است با ملت ايران كلنجار مى‌رود و با انقلاب مى‌جنگد؛ براى اين‌كه بتواند اين انقلاب را از بين ببرد و اين نظام را نابود نمايد، ولى نتوانسته است.

سخنرانى در ديدار با فرمانده و جمع كثيرى از پرسنل نيروى هوايى ارتش جمهورى اسلامى ايران 19/11/68
-پایان-