PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترک کنندگان نماز شب

طاهره وحیدیان
08-25-2013, 01:24 PM
آیا کسی میداند خداوند متعال به این دسته افراد چه میدهد ؟
در محبت خود به خداوند چه نمره ای می دهید ؟
حتما این مطلب را بخوانید و محبت خود را بسنجید نسبت به خداوند متعال به نیمه شب که همه مست خواب خوش باشند
من و خیال تو و ناله های درد آلود
خداوند متعال به حضرت داود وحی فرمود :
ای داود ! همواره در تاریکی شب استغفار کن ، که هر کس وقتی مردم خوابند ، تنها برای من به نماز بایستد ، فرشتگانم را فرمان دهم تا برای او استغفار کنند و بهشت ویژه من او را آرزو کند و هر تَر و خشکی برای او دعا کند .
قطعا بندگانی دارم که از میان دیگران مرا دوست می دارند و من هم آنان را دوست می دارم .
آنها مشتاق من اند و من نیز مشتاق آنها ، آنان مرا یاد میکنند و من هم آنان را یاد میکنم ، آنان به من می نگرند و من نیز به آنان می نگرم .
اگر تو به راه آنان گام برداری تو را هم دوست خواهم داشت و چنانچه از راه آنان باز گردی تو را دشمن دارم .
حضرت داود عرض کرد : پروردگارا نشانه آنها چیست ؟

طاهره وحیدیان
08-25-2013, 01:28 PM
خداوند متعال فرمود : چشم به سایه روز دوخته اند ، چنان که چوپان به رمه خود چشم دوخته .
اینان غروب آفتاب را آرزو دارند ، چنانکه پرنده بازگشت به سوی لانه اش را آرزو میکند .
چون شب همه جا را بپوشاند و هر دوستداری با دوستدارش خلوت کند ، اینان قدم هایشان را به سوی من می گمارند و گونه هایشان را بر زمین می گذارند و با سخنان من مرا میخوانند و به خاطر نعمت هایم نشسته ، ایستاده ، درحال رکوع و سجده مناجات کرده ، ضجه می زنند و گاه گریه کنان آه میکشند و شکوه میکنند .
ای داود ؛ نخستین چیزی که به آنان میدهم ۳ چیز است :
۱- از نور خویش در دل هایشان می افکنم و در نتیجه آنان از من آگاه میشوند همچنان که من از آنان آگاه هستم .
۲ – اگر آسمان ها و زمین و هر آنچه در آن هاست در ترازوی عملشان قرار گیرد ، من همه اینها را اندک می شمارم .
۳ – نگاه و توجه من به سوی آنان است ، آیا کسی می داند که میخوام چه به آنان عطا کنم ؟
اسرار الصلاه – ص ۴۵۴

http://www.qurangloss.ir/uploaded/231_01377426466.jpg

saj
08-26-2013, 12:05 AM
باسلام.دست شما درد نکنه مطلب جالب وقابل تاملی بود.