PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طالبانیسم و پیامدهای آن برای اسلام

امیرحسین
09-14-2012, 09:59 AM
پس از پیامبر اکرم، 25 سال تمام به جای اینکه قلم به دست امیر المؤمنین بدهند و از درس ایشون استفاده کنند، حضرت مجبور بودند خار در چشم و استخوان در گلو رو تحمّل کنند و بیل به دست بگیرند و نخلستان آباد کنند !!

http://www.qurangloss.ir/uploaded/2_01347605971.jpg

خلفای غاصب، وحشیگری، غارت و کشور گشایی کردند و بدعتهای متعدّد در دین رسول الله گذاشتند و ....

فَوَیلٌ للّذین یَکتُبونَ الکِتاب بِأیدِیهم ثمّ یقُولونَ هـذا مِن عِند الله لِیشترُوا بِه ثَمناً قلیلا فَوَیلٌ لهم من ما کَتبت أیدیهمْ و وَیلٌ لّهُم من ما یَکسِبُون

پس وای بر کسانی که [به نام تورات] کتاب می نویسند سپس می گویند: این از نزد خداست، تا بدین وسیله بهائی اندک به دست آورند، پس وای بر آنان از آنچه به دست خود نوشته اند و وای بر آنان از آنچه کسب می کنند.
( آیه 79 سوره مبارکه بقره)

روایتی رو از جلد 63 بحار الأنوار دیدم :

فردی برای برون رفت از فقر و دستیابی به مال و مقام دنیا، به اغوای ابلیس، دین جدیدی ابداع کرد و مردم رو به سوی اون دعوت کرد. از قضا مردم از این دین جدید خوششون آمد و گروه گروه به اون گرویدند و نقشه ی طرف گرفت
اما پس از مدتی دچار عذاب وجدان شد و با خودش گفت: چه گناه بزرگی مرتکب شدم که مردم رو از دین حق گمراه کردم. پس تصمیم گرفت که مردم رو به راه راست باز گردونه.

امیرحسین
09-14-2012, 10:01 AM
مردم را جمع کرد و حقیقت رو بهشون گفت، اما مردم سخنشو قبول نکردند و گفتند تو اشتباه می کنی، دین حق همین است و اگر تو نیز از آن بازگردی، ما هرگز از آن باز نخواهیم گشت!
اون شخص چون چنین دید، زنجیری بر گردن خود افکند و میخ هایی بدان بست و گفت: من خود را باز نمی کنم تا این که خداوند توبۀ مرا بپذیرد.

خداوند به پیامبر آن زمان وحی کرد که:
"به او بگو: قسم به عزت و جلالم، اگر آن قدر مرا بخوانی تا بند از بندت جدا شود، توبه ات را قبول نمی کنم مگر این که آن کسانی را که با دین تو از دنیا رفته اند، زنده کنی و از گمراهی نجات بخشی "

امروزه به خاطر طالبانیسم و وحشیگریها و تکفیرها و بمب گذاریهای وهابیون ( که همش به اسم اسلام انجام میشه و علمای سلفی براش فتوا صادر میکنند!! ) ، به اسلام و پیامبر و معصومین توهین میکنند و فیلم میسازن و کاریکاتور میکشن و ...

رسول الله (ص) به ما امر فرمودند :
«اذا ظهَرت البِدَع فى أمّتى فليظهَر العالِمُ علمَه فمَن لَم يَفعَل فَعَليه لَعنَة الله»
هرگاه بدعت‏ها در ميان امتم پديدار شوند، بر عالم است كه علم خود را آشكار سازد. هر كس چنين نكند، لعنت خدا بر او باد.
اصول كافى, جلد 1 صفحه 54