PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسد: اگر مردم مرا نخواهند، استعفا می دهم

امیرحسین
06-14-2011, 04:09 PM
اسد: اگر مردم مرا نخواهند، استعفا می دهم

در اين ديدار بشار اسد در جواب اعتراضات مردم به قتل و ها و شكنجه ها تاكيد كرده است كه، مأموران ما به هيچ وجه شكنجه نمي كنند و اگر اين مسئله براي ما اثبات شود با مأمورين خاطي به شدت برخورد مي كنيم و شما اسم مأموراني را كه به سوي مردم آتش گشودند را به من بدهيد تا آن ها را محاكمه كنيم.

http://www.ayandenews.com/storage/images/20110613225437cb-bashar-asad.jpg

اهالي منطقه " جوبر" يكشنبه گذشته طي درخواستي از بشار اسد براي ديدار با وي، به ملاقات رئيس جمهور سوريه رفتند كه بشار اسد با اين شرط كه فقط بايد جوانان معترض دراين ديدار شركت كنند و وي نمي خواهد كه مدح شود، اين ديدار را قبول كرد.

به گزارش آزادنگار از "الاوسط" بشار اسد به هنگام وارد شدن هيئت مردمي از آن ها مي خواهد تا در اين ديدار راحت و بدون استرس تمام حرف هاي خود را بزنند و فكر نكنند كه در مقابل رئيس جمهور نشسته اند.

در اين ديدار بشار اسد در جواب اعتراضات مردم به قتل و ها و شكنجه ها تاكيد كرده است كه، مأموران ما به هيچ وجه شكنجه نمي كنند و اگر اين مسئله براي ما اثبات شود با مأمورين خاطي به شدت برخورد مي كنيم و شما اسم مأموراني را كه به سوي مردم آتش گشودند را به من بدهيد تا آن ها را محاكمه كنيم.

رئيس جمهور سوريه در ادامه در جواب هيئت مردمي در مورد نبود آزادي هاي مدني گفت كه آزادي و كرامت انسان ها براي من از نان مردم هم مهمتر است و اهتمام در اين زمينه از مهترين مسائلي است كه به آن توجه دارم.

وي همچنين تصريح كرده كه اگر بدانم كه مردم شريف سوريه مرا قبول ندارند، در آن صورت بي درنگ استعفا مي دهم و به خانه ام مي روم تا در كنار خانواده و دوستان خود زندگي آسوده اي داشته باشم و اين براي من كافي است.
۱۳۹۰/۳/۲۴
منبع:تابناک
-پایان-