PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Leader of Mankind

امیرحسین
08-23-2012, 11:33 AM
Azerbaijan Earthquake was reminiscent of a memory for me. I remember when the Bam earthquake happened. As you see in this picture, there came a disguised man who was not accompanied with any bulletproof cars or with 1000 security units. He came to see the earthquake stricken people. He visited their tents and asked about their situation. He was not concerned whether he is the first man of the country or an ordinary person. He was concerned with people’s situation and how he can do something to console them. He gave out positive energy to the people. He was not concerned to get dirt on his clothes or get degraded. He was concerned with his country. He ordered to take care of the affected people. These are the images that you’ll never have on your national TV screens.

http://www.qurangloss.ir/uploaded/2_01345710823.jpg

امیرحسین
08-23-2012, 11:50 AM
این یه متن انگلیسی بود که توی اینترنت دیدم. گفتم بزارمش اینجا. ترجمه نداشت. خودم ترجمه اش کردم. هم متن انگلیسی و هم فارسی رو بخونید. برای زبانتون هم خوبه :khande:

ترجمه :

"زلزله آذربایجان یادآور خاطره ای برای من بود. زلزله ی بم رو به یاد آوردم وقتی که اتفاق افتاد.همون طور که توی عکس میبینید، مردی اومد اونجا که ماشین ضد گلوله یا 1000 واحد امنیتی اونو همراهی نمیکردن. او اومده بود تا مردمی رو که از زلزله مصیبت دیده بودن رو ببینه. از چادرهای محل اسکانشون دیدن کرد و از وضعیتشون سوال کرد. او نگران این نبود که فرد اول مملکت هست یا یه فرد عادی. او نگران وضعیت مردم بود و اینکه چطوری میتونه کاری انجام بده برای تسلی دادن اونا. او به مردم انرژی مثبت داد. او نگران این نبود که لباسش کثیف بشه یا شأنش بیاد پایین. اون هم همراه بقیه مردم کشورش نگران بود. او دستور داد که از مردم آسیب دیده مراقبت کنن. اینا تصاویری هست که شما هیچ وقت توی تلویزیون خودتون نمیبینید."