PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حركتي نكنيد كه قلب ولايت را ناراحت كنيد!

امیرحسین
05-28-2011, 03:29 PM
متن وصيت‌نامه شهيد «حسن‌زاده» فرمانده اطلاعات‌ـ‌‌عمليات لشكر امام حسين (ع)/
حركتي نكنيد كه قلب ولايت را ناراحت كنيد

خبرگزاري فارس: در وصيت‌نامه شهيد سيدمصطفي حسن‌زاده آمده است: قدر اين نعمت رهبري كه جز لطف خداوند هيچ چيز ديگري نيست را حفظ كنيد و خدايي ناكرده حركتي انجام ندهيد كه قلب او را ناراحت كنيد؛ او نماينده امام زمان و اولاد رسول‌الله است كه خداوند و شهدا و رسول خدا از ما نخواهند گذشت.

http://media.farsnews.com/Media/9003/Images/jpg/A0107/A1070458.jpg

به گزارش خبرنگار ايثار و شهادت باشگاه خبري فارس «توانا»، شهيد «سيدمصطفي حسن‌زاده» فرمانده اطلاعات ـ عمليات لشكر 14 امام حسين (ع) در تيرماه 1340 در كاشان ديده به جهان گشود و در خانواده متدين خود و تحت آموزه‌هاي ديني رشد يافت.

اين شهيد والامقام با تشويق مادري مهربان و همراهي پدري انقلابي پا به عرصه مبارزه با رژيم طاغوت نهاد و پس از پيروزي انقلاب حدود 3 ماه از محافظان امام خميني (ره) بود. شهيد حسن‌زاده كارهاي بسيار ارزشمندي در دوران دفاع مقدس در زمينه اطلاعات عمليات انجام داد به طوري كه شهيد خزاري او را به تنهايي «يك لشكر» خواند.

سرانجام شهيد «سيدمصطفي حسن‌زاده» با مسئوليت فرماندهي اطلاعات عمليات لشكر 14 امام حسين (ع) توسط ضدانقلاب شناسايي شد و در منطقه مريوان با اصابت تركش‌هاي گلوله توپ بر پيكرش با تني بي‌سر و در حالي كه يك ‌دست و يك ‌پايش قطع شده بود، در تاريخ اول مهر 1362 به زيارت سيدالشهدا (ع) رفت.

امیرحسین
05-28-2011, 03:29 PM
در وصيت‌نامه اين شهيد آمده است:

‌اَللَّهُمَّ اجْعَلْ مَحْياىَ مَحْيا مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ مَماتى مَماتَ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ؛ با سلام و درود به رهبر كبير انقلاب خميني بزرگ منجي انسان‌ها از كفر به ايمان و ظلمت به نور و از شرك‌پرستي به خداپرستي و سلام بر شهيدان و خانواده محترم آنها و سلام بر معلولين اين شهيدان زنده تاريخ.

هم اكنون كه چشم از اين دنيا بسته و براي زندگي اخروي در جهان ديگر هستم و از ميان شما رفته‌ام چند جمله را به عنوان وصيت براي شما عزيزان باقي مي‌گذارم. اي خداوند بزرگ! تو خود شاهدي ما جز رضاي تو و اطاعت از ولي حجت تو به چيز ديگر عمل نكرديم و اين راه كه راه حسين و اصحاب اوست با دلي باز و چشم بصيرت پذيرفته‌ايم.

ما به اين راه قدم گذاشته‌ايم تا به نداي «هل من ناصر ينصرني» حسين جواب داده باشيم و اولاد او را در اين زمان كه او ياري مي‌كند دين خدا را و مبارزه مي‌كند با كفر و شرك ياري كرده باشيم. تا در آن روز محشر در صف شهيدان كه پرچم سرخ آن را حسين‌بن‌علي (ع) بر دوش مي‌كشد، قرار بگيريم.

اي خداوند بزرگ ما هدفي جز پاسداري از اسلام و مسلمين كه شهدا اين وظيفه سنگين را به عهده ما گذاشتند، نداشته‌ايم. ما مي خواستيم اين جمله را بگوييم و عمل كنيم كه اگر دين خدا با كشته شدن ما احيا مي‌شود پس اي مرگ بيا تا من تو را در آغوش بگيرم و بر تو لبخند زنم كه سعادتي از اين بالاتر كه همان راه حسين است، نيست.

امیرحسین
05-28-2011, 03:30 PM
من آرزو داشتم كه با روي خونين و بدني پاره پاره رسول خدا (ص) و حسين (ع) را ملاقات كنم تا در پيشگاه خداوند و شهدا روسفيد باشم. و شما اي ملت قهرمان ايران خداوند شما را انتخاب كرده و بر شما منت گذاشته تا دين او را در روي زمين حاكم و زمينه را براي ظهور ولي‌الله الاعظم امام زمان (ع) آماده سازيد تا مستضعفان بر مستكبران پيروز شود و شكر اين نعمت بزرگ كنيد.

بدانيد كه اين قيام شما دنباله قيام كربلا است و چون براي رضاي خداوند است از هيچ قدرتي نترسيد. استوار و مصمم همان گونه كه تاكنون بوده‌ايد و وحدت خود را حفظ كرده‌ايد و در زير سايه ولايت فقيه و گوش به فرمان امام امت بوده‌ايد و ياور و در كنار روحانيت اين همبستگي و وحدت الهي را حفظ كنيد قدر اين نعمت رهبري كه جز لطف خداوند هيچ چيز ديگري نيست و تاكنون از غيبت كبري جامعه اسلامي چنين رهبري به خود نديده است حفظ كنيد و شكر خداوند را به جا آوريد.

خدايي ناكرده حركتي انجام ندهيد كه قلب او را ناراحت كنيد؛ او نماينده امام زمان و اولاد رسول الله است كه خداوند و شهدا و رسول خدا از ما نخواهند گذشت. اي پاسدارن عزيز! پايداري كنيد خود را و پاسداري كنيد ولايت فقيه را و بازوي مسلح او باشيد در كنار روحانيت از دستاوردهاي انقلاب و براي نجات مستضعفين گام برداريد.

پدر و مادر گراميم خوشحال باشيد كه ثمره عمرتان و زحماتي كه براي من در راه سعادت و ارشاد من كشيديد به هدر نرفته است و امانتي كه خداوند به شما داده بود در راه او قرباني كرده ايد و در نزد او روسفيد خواهيد بود. انشاءالله
و شما اي خواهران و برادران پاسداري كنيد اسلام عزيز را. و تو اي همسر گراميم ما همه در آزمايش الهي هستيم صبر پيشه كن كه خداوند به آنچه انجام مي گردد آگاه و هيچ چيز جز به دستور او به وقوع نمي پيوندد. مزد زحمات و مصيبت خود را از خداوند متعال بخواهيد. از كليه دوستان و آشنايان حلاليت مي‌خواهم. خدايا خدايا تا انقلاب مهدي خميني را نگهدار؛ والسلام
-پایان-