PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در این بیعت بر باورهایم شاهد باش

طاهره وحیدیان
06-21-2012, 01:23 PM
در این بیعت بر باورهایم شاهد باش

http://img.tebyan.net/big/1391/03/1881822212102071051861707212223721230250218165.gif
اعتقادات ما مجموعه اى بهم پیوسته و غیر قابل تفکیک است. همین مجموعه است که روز قیامت باید در درگاه ربوبى به آنها پاسخگو باشیم. اگر مى توانستیم خدمت امام علیه السلام برسیم قطعاً سعى مى کردیم یک دور عقایدمان را در محضر او بازگو کنیم تا امضا فرماید، مانند حضرت عبد العظیم علیه السلام که عقاید خود را خدمت امام على النقى علیه السلام عرضه کرد. اکنون ما امام زمان علیه السلام خود را بر عقایدمان شاهد مى گیریم و مى گوییم:

أُشْهِدُکَ یا مَوْلاى، أَنّى أَشْهَدُ أَنْ لا إِلهَ إِلاَّ اللَّهُ... وأَنَّ مُحَمَّداً عَبْدُهُ ورَسُولُهُ...

اى مولاى من، تو را شاهد مى گیرم که شهادت مى دهم خدایى جز اللَّه نیست ویگانه است وشریکى ندارد، وحضرت محمد صلى اللَّه علیه وآله بنده وپیامبر اوست وجز او و خاندانش براى خدا حبیبى نیست.

اى مولاى من، تو را شاهد مى گیرم که امیر المۆمنین على علیه السلام حجت خدا است. همچنین امام حسن وامام حسین وامام على بن الحسین و امام باقر محمد بن على وامام صادق جعفر بن محمد وامام موسى بن جعفر وامام على بن موسى الرضا وامام محمد بن على جواد و امام على بن محمد هادى و امام حسن بن على عسکرى علیه السلام حجتهاى خدا هستند و شهادت مى دهم که تو حجت خدایى.
شما اول وآخر هستید. رجعت شما حق است و شکى در آن نیست. در آن روز هر کس از قبل ایمان نیاورده یا در ایمانش کسب خیر و عمل صالح نکرده ایمانش فایده اى ندارد.

طاهره وحیدیان
06-21-2012, 01:24 PM
شهادت مى دهم که مرگ حق است، و نکیر و منکر حق است. دوباره زنده شدن پس از مرگ وآمدن به محشر حق است. پل صراط و کمینگاه قیامت وترازوى عدل الهى حق است. محشور شدن مردم و حسابرسى خداوند و بهشت و جهنم و وعده و وعید به آن حق است. مولاى من، هر کس با شما مخالف باشد شقى است وهر کس از شما اطاعت کند سعادتمند است. شاهد باش بر آنچه شما را شاهد گرفتم. من دوست شمایم واز دشمن شما بیزارم. حق آن است که شما بدان راضى هستید، وباطل آن است که مورد رضاى شما نباشد. معروف آن است که شما به آن دستور دهید، و منکر آن است که شما از آن نهى کنید.
اى مولاى من، قلب من به خداوندى که یگانه است وشریکى ندارد مۆمن است، وبه پیامبر او و امیرالمۆمنین وبه شما - به اول وآخرتان - ایمان دارد ویارى من براى شما آماده شده ومحبت من براى شما خالص است.