PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رئيس جمهور: دولت همانند ملت در پرتو عشق به ولايت فقيه حرکت مي‌کنند

امیرحسین
05-01-2011, 08:57 PM
جلسه هيأت دولت به رياست احمدی نژاد تشكيل شد

رئيس جمهور: دولت همانند ملت در پرتو عشق به ولايت فقيه حرکت مي‌کنند

در جلسه عصر امروز هیأت دولت که به ریاست آقای احمدی نژاد تشکیل شد مهمترین مسائل داخلی و خارجی بررسی شد. اعضای هیأت دولت در این جلسه بویژه با توجه به سال جهاد اقتصادی، درباره لوایح و طرحهای مختلف بررسی و رایزنی کردند.

رئیس جمهور در این جلسه با تشکر عمیق از حمایتهای مستمر رهبر معظم انقلاب از دولت، دولت دهم را ، بطور کامل پایبند به "ولایت فقیه" خواند و تبعیت از ولایت فقیه را میثاق همه اعضای دولت و از محورهای اصلی "اعتقادی و کاری "دولت برشمرد.

آقای احمدی نژاد با اشاره به تلاشهای دشمنان برای القای ناکارآمدی نظام گفت: مهمترین عامل ناامیدی و یأس دشمن ،‌اثبات کارآمدی نظام اسلامی است و دولت دهم در این زمینه درهمه عرصه ها، کارهای بزرگی کرده است و با اقتداربه تلاش خود برای اثبات کارآمدی نظام ادامه خواهد داد.

رئیس جمهور با اشاره به تلاشهای دشمنان برای القاء شکاف در نظام اسلامی گفت: دولت همانند ملت در پرتو ایمان و عشق به اسلام و نظام و ولایت ،حرکت می کند و دشمنان و منحرفان مطمئن باشند از اینگونه تلاشها به هیچ نتیجه ای نمی رسند.

رئیس جمهور افزود: نظام استکبار و رژیم پلید و نامشروع صهیونیستی بدانند که مقابله کامل نظام اسلامی ،با ظالمان و ستمگران جهانی ادامه خواهد یافت و به یاری پروردگار مسلمانان شاهد محو رژیم غاصب صهیونیستی خواهند بود.
۱۳۹۰/۲/۱۱
منبع: تابناک

امیرحسین
05-01-2011, 08:59 PM
آقا‌تهراني: احمدي‌نژاد در جلسه ‌دولت در حمايت از رهبري صحبت كرد

نماينده مردم تهران در مجلس گفت: آقاي احمدي‌نژاد امروز سر كار آمد و صحبت‌ اولي‌شان امروز در حمايت از ولايت فقيه و حمايت از حضرت آقا و ولايت‌مدار بودن جامعه بود.

حجت‌الاسلام والمسلمين مرتضي آقا‌تهراني استاد اخلاق دولت و نماينده مردم تهران در خانه ملت كه در حاشيه جلسه هيئت دولت با خبرنگاران گفت‌وگو مي‌كرد، در پاسخ به سؤالي درباره علت حضور خود در اين نشست گفت: من معلم اخلاق دولت هستم و امروز در جلسه هيئت دولت آمده‌ام تا درس اخلاق بگويم.

وي افزود: حجت‌الاسلام ميرتاج‌الديني صبح امروز در تماسي با مجلس اعلام كردند كه آقاي احمدي‌نژاد در جلسه هيئت دولت حضور پيدا مي‌كنند و كلاس اخلاق نيز برقرار است لذا بنده امروز حضور پيدا كردم تا درس‌هاي اخلاقي خود را بگويم، ضمن آنكه از حضور آقاي احمدي‌نژاد نيز در اين جلسه احساس خوبي دارم.

استاد اخلاق دولت در ادامه گفت‌وگوي خود با خبرنگاران درباره فضاي جلسه امروز هيئت دولت نيز اظهار داشت: در چند روزي كه گذشت، ما دوستان و دشمنان خود را بهتر شناختيم و ديديم كه نسبت به ولايت فقيه در دنياي خارج و داخل چقدر حساسيت است. آقاي احمدي‌نژاد از اول تا حال به لطف خدا از افراد خوبي هستند كه در مورد ولايت فقيه در عمل اين را نشان داده‌اند.

آقاتهراني ادامه داد: در اتفاقاتي كه در روزهاي گذشته صورت گرفت، دورغ‌ها و تهمت‌هاي زيادي زده شده كه بنده از جمله افرادي بوده‌ام كه علاقه داشتم سوء‌تفاهم پيش نيايد و مردم خوبمان احساس نكنند كه چيزي پيش آمده كه الحمدالله جناب آقاي احمدي‌نژاد امروز سر كار آمدند و صحبت‌ اولي‌شان امروز در حمايت از ولايت فقيه و حمايت از حضرت آقا و ولايت‌مدار بودن جامعه بود.

وي يادآور شد: ديشب جلسه‌اي بود و آقاي احمدي‌نژاد اشاره‌اي داشتند كه به اعتقاد من اگر دنيا بخواهد خودش را از شر استكبار نجات دهد، بايد رو به ولايت فقيه بيارد و اين ولايت فقيه است كه امروز تجلي ولايت اهل بيت در جامعه است.

اين نماينده مجلس افزود: رئيس جمهور تأكيد كرد كه تا آخر جان و عمر نيز از ولايت فقيه دفاع و حراست خواهد كرد، ما افتخار مي‌كنيم به چنين بينشي كه اينقدر محكم است كه براي ولايت از جان مي‌گذرد، البته بايد اينچنين باشد.

آقاتهراني درباره ديدار خود با احمدي‌نژاد نيز گفت: من يكبار ديگر پيش رئيس جمهور آمده بودم كه حال ايشان خوب نبود و براي عيادت ايشان رفتم و ديشب نيز با حدود 10 نفر از نمايندگان مجلس نيز به ديدن ايشان رفتيم كه صحبت كنيم و از ايشان بخواهيم سر كار بيايند كه به لطف خدا اين بزرگوار روي ما را زمين نگذاشتند و از اين موضوع خوشحاليم.

امیرحسین
05-01-2011, 09:00 PM
ضرغامي: از سوءاستفاده دشمنان در مسائل اخير به رئيس‌جمهور گزارش دادم

رئيس سازمان صداوسيما گفت: در جلسه امروز هيأت دولت گزارشي از سوءاستفاده دشمنان از مسائل اخير را به رئيس‌جمهور ارائه كردم.

عزت‌الله ضرغامي رئيس سازمان صداوسيماي جمهوري اسلامي ايران كه بعد از ظهر امروز در حاشيه جلسه هيأت دولت با خبرنگاران گفت‌وگو مي‌كرد در خصوص مسائل اخير و وضعيت امروز هيأت دولت گفت: در طول اين مدت شبكه‌هاي استكباري و دشمنان انقلاب سعي كردند بهره‌برداري سوء خود را از مسائل داخل كشور انجام دهند كه به تعبير مقام معظم رهبري اين مسائل جزئي بوده و اهميتي ندارد.

وي با بيان اينكه در كشور ما بن‌بستي وجود ندارد و همه فرآيندهاي اجرايي كشور در قانون اساسي پيش‌بيني شده است، اظهار داشت: با توجه به جايگاه رفيع مقام معظم رهبري بن‌بستي در مسائل اجرايي نمي‌بينيم.

ضرغامي ادامه داد: در طول اين مدت دشمنان تلاش زيادي كردند، عروسي گرفتند و خوشحال بودند كه روزنه‌اي پيدا كرده و به انقلاب آسيب برسانند كه در فرمايشات رهبر معظم انقلاب در طول اين 2-3 روز به آن اشاره شد.

وي همچنين خاطرنشان كرد: تلاش ما اين بود بخشي از اين فضا را خدمت رئيس‌جمهور انتقال دهيم، هرچند كه به اعتقاد بنده ايشان از اين مسائل بي‌اطلاع نبودند.

رئيس سازمان صداوسيما به سخنان رئيس‌جمهور در جلسه امروز هيأت دولت اشاره و خاطرنشان كرد: با صحبت روشني كه امروز رئيس‌جمهور در خصوص صهيونيست‌، استكبار و دشمنان داشت آنها بايد كلاً نااميد باشند از اينكه بتوانند در صفوف مستحكم ملت و رابطه بين ملت، مسئولان با رهبري رخنه‌اي ايجاد كرده و از آن استفاده كنند.

ضرغامي در پايان تصريح كرد: مسائل كشور به طور طبيعي پيش مي‌رود و همه فرآيندهاي اجرايي در قانون اساسي پيش‌بيني شده است.