PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طرح روزانه ی ختم قرآن

پرواز
01-25-2012, 09:20 PM
پروردگارا! دلهاى ما را بعد از آن كه ما را هدايت نمودى، منحرف مگردان، و از سوى خود رحمتى بر ما ببخش زيرا تو بسيار بخشنده‏اى . (آل عمران-آیه 8)

سلام سلام سلام
ذوق دارم زیر انجمن جدید باز شده میخوام با یه طرح پر از برکت آغازش کنم "آب قند بدین بهم سکته نکنم از خوشی:khande:"

طرحی هست به اسم 240 نفر همراه برای 240 روز تلاوت روزانه ی قرآن
این طرح که مزین به نام مبارک " حضرت فاطمه س " هست طرح روزانه ی یک ختم قران در هر روزه
بدین صورت که 240 نفر شرکت کننده داره و هر کس روزانه نیم حزب "معادل همون 2و نیم صفحه ی خودمونه که بی معنیش میشه 5 دقیقه برای پر سرعتا و 7 دقیقه برای کم سرعتا زمان می بره"
اینجوری ما هر روز یک بار قرآن رو تلاوت میکنیم و بعد از 240 روز هر نفر برای خودش یک بار قرآن رو به طور کامل تلاوت کرده و توی 240 تا ختم قرآن ما هم شرکت میکنه

با احترام نهمین دوره ترویج تلاوت روزانه ی قرآن کریم ( ترجیحا با خواندن معنی ) به نام " امام حسن (ع) " نام گذاری گردیده است از تاریخ 18 مهر سال 1391 آغاز می گردد . لذا موارد ذیل جهت هماهنگی هر چه بیشتر یادآوری می گردد .

1-این دوره با همکاری 240 نفر و در مدت 240 روز صورت می گیرد و انشاا.. با تلاوت منظم و بدون وقفه تمامی عزیزان هر روز از ثواب یک ختم قرآن بهرمند خواهیم شد
2-همراهان ارجمند هر روز قبل از تلاوت روزانه لطفا یک بار سوره ی حمد را برای شفای تمام مریض ها قرائت نمایید .
3-هر یک از شرکت کنندگان دوره , یک روز مخصوص نیت داشته تا بتوانند در آن روز حاجات و آرزوهای خود ( علل الخصوص تعجیل در ظهور سرورمان امام زمان (عج)) را از خداوند متعال درخواست نمایند. (روز نیت در برگه با علامت ستاره مشخص شده است)
:tae:

اگه تمایل دارید برای شرکت یا سوالی دارید بگید که جواب بدم

هر کس مایل به شرکت د راین طرحه به
quran_bekhanim@yahoo.com
لطفا ایمیل بزنه تا برگه ی دوره ی تلاوت براش ارسال بشه

متشکرم

فقط یادتون باشه
در کل دنیا فقط و فقط 240 نفرن که برگزیده میشن و میتونن در این طرح شرکت کنن:hoora:

آخرین اطلاعیه :

سلام خدمت همه ی عزیزان
و تبریک بابات آغاز سال و تسلیت شهادت بی بی فاطمه زهرا (س)

با یاری خدا انشاا.. دوره ی یازدهم ختم قرآن از 31 فروردین ماه سال 93 همانند دوره های قبل آغاز میگردد
در صورت تمایل برای شرکت در این دوره لطفا با این آدرس ایمیل در ارتباط باشید
متشکرم
quran_bekhanim@yahoo.com

امیرحسین
01-25-2012, 11:44 PM
سلام

الان شما توضیحی دادید که میگید اگر سوالی دارید بپرسید ؟ :tajob:

مهمترین قسمت قضیه اینجاست که هر نفر باید در روز کدام قسمت رو بخونه ؟ و اینکه آیا این طرح فقط در اینجا اجرا میشه یا اینکه در جاهای دیگه اجرا میشه و ما هم قرار قسمتی از اون طرح باشیم ؟
اگر قرار اینجا باشه، بعید میدونم 240 نفر جمع بشن.

لطفا توضیجات تکمیلی رو با تمام جزئیات بگید.

با تشکر.

پرواز
01-26-2012, 08:23 AM
خوب رئیس اینهمه توضیح دادم دیگه..:khande:
باشه کامل ترش میکنم

وقتی قراره هر روز یک بار قرآن ختم بشه پس هر کس از یه جای خاص باید شروع کنه این فایلی هست که در اختیار دوستانی که میخوان شرکت کنن قرار میگیره و براشون مشخص میشه که از کجا باید شروع به خوندن کنن

http://20upload.ir/index.php/files/get/qQ5yC5HwM6/khatme-ghoran9.doc

چون محدودیت مکانی نداریم برای همینم جاش مهم نیست .. اینجا هم یک بخشی از شرکت کننده گان رو انشاا.. تشکیل میده

دیگه چی بگم؟

پرواز
01-31-2012, 06:26 PM
یعنــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ی هیچ کدوم از شما تنبلا نمی خواین شرکت کنید؟!؟!؟!؟!

امیرحسین
01-31-2012, 07:47 PM
من هنوز فکر میکنم که توضیح شما دقیق و فصیح نیست!

پرواز
02-05-2012, 08:48 AM
فایلی که در بالاست در اختیار دوستانی که میخوان شرکت کنن قرار میگیره
توی اون ایمیل به فرض مثال نوشته شده پرواز از شماره ی 19 باید شروع کنه

این یعنی اینکه روز 22 بهمن پرواز
http://up98.org/upload/server1/01/a/01pdwjyyoxr61xvxj90i.jpg
قرآن رو باز میکنه سوره ی بقره آیه ی 272 رو میاره ..شروع میکنه به خوندن تا برسه به سر آیه 283 سوره ی بقره

روز دوم که میشه 23 بهمن .. قرآن رو باز میکنه از آیه 283 شروع به خوندن میکنه تا برسه به آیه 15 سوره ی آل عمران

به همین ترتیب هر روز یه پله میاد پایین

زمانی که قرآن تمام میشه دوباره از اول قرآن شروع میکنه به خوندن تا روز آخر برسه دوباره به سر شماره ی 19 !

مثل این میمونه که مثلا از وسط قرآن شروع کرده به خوندن میخونه تا آخر قرآن .. دوباره از اول قرآن شروع میکنه به خوندن تا به وسط قرآن برسه و یک دورش کامل شه

تا روز 240 ام یک دور کامل قرآن رو خونده

امیرحسین
02-05-2012, 10:25 AM
حالا متوجه شدم

پرواز
08-20-2012, 10:03 PM
با سلام...
دور جدید ختم قرآن ما 18 مهر شروع می شه
کسی توضیح می خواد؟؟؟

من در خدمتم:dokht:

رویا
08-25-2012, 11:47 AM
لطفا" شروع شد دوباره منو در جریان بذارید

پرواز
08-25-2012, 02:10 PM
چششششششششششششم

قرآن به 240 نیم حزب تقسیم میشه
ما هم 240 نفر می شیم و هر روز , هر فردی نیم حزب قرآن(معادل 2 صفحه تا 2 صفحه و نیم )می خونه . اینجوری هر روز یک بار قرآن و می خونیم
و بعد از 240 روز هر فرد هم یک دور کامل قرآن و خونده

اینکه هر فرد از کجای قران باید شروع کنه رو توسط برگه هایی که بهشون داده می شه متوجه میشن و از روی اون برنامه می خونن

بازم سوالی هست؟من در خدمتم

پرواز
08-25-2012, 02:11 PM
رویا جان شما می خوای شرکت کنی؟

امیرحسین
08-25-2012, 02:11 PM
خیلی طرح خوبیه.
از طرف کجا برگزار میشه این طرح ؟

پرواز
08-25-2012, 02:12 PM
از طرف خودمون..
سهامی عام پروازو دوستان:khande:

تازه ما قدمت دارم هستیم..دوره ی نهممون هست

امیرحسین
08-25-2012, 02:15 PM
خیلی خوبه.

چرا نمیگید که اون افرادی که توی طرحتون هستند بیان اینجا ثبت نام کنن و بشن کاربر کانون ؟

پرواز
08-25-2012, 07:13 PM
فکر خوبیه
انشاا.. پایین برگشون آدرس کانون و می نویسم و ازشون دعوت می کنم بیان:dokht:

رویا
08-26-2012, 09:17 AM
مرسی پرواز عزیز
خدا خیرت بده طرح قشنگیه انشاله به نیت برآورده شدن حوائج بچه های کانون شروع می کنیم

پرواز
08-27-2012, 08:37 AM
رویا جان یعنی شما همراه ما در این طرح هستید؟

رویا
08-27-2012, 10:45 AM
بله 100%

پرواز
09-02-2012, 05:38 AM
هر کس مایل به شرکت د راین طرحه به quran_bekhanim@yahoo.com لطفا ایمیل بزنه تا برگه ی دوره ی تلاوت براش ارسال بشه

متشکرم:dokht:

رویا
09-16-2012, 02:18 PM
فوق العاده عالی و جامع توضیح دادید ممنونم
انشاله که خداوند توفیق بده و در این طرح شرکت کنیم

رویا
09-16-2012, 03:24 PM
پرواز عزیز
برای من فایل رو فرستادی که روزانه از کجا تا کجا بخونم
روز نیت هم تو ایمیل فرموده بودین اما تو فایل هر کس جدا ننوشتین که کدوم ستون و ردیف مربوط به روز نیت اونه؟؟؟؟؟
اینو باید خودمون حساب کنیم و بهش برسیم انشاله؟؟؟

قلم دل
09-16-2012, 08:42 PM
لینک "طرح روزانۀ ختم قرآن" در ایستگاه صلواتی سنگر "قلم دل (http://ghalamedel.blogfa.com/post-122.aspx)" ثبت شد :gol:

پرواز
09-17-2012, 09:29 AM
بله رویا جان اون روز فرقش با باقی روزهای دوره اینکه فقط مخصوص شماست و همه برات دارن دعا میکنن..

قلم دل..متشکرم

رویا
09-17-2012, 10:36 AM
ممنون از پرواز عزیزم

پرواز
10-06-2012, 06:51 AM
دوستان زمان برای شرکت داره به پایان میرسه..
فقط تا سه شنبه وقت هست..کسی نبووووووووووووووووووووووو ووووود؟

امیرحسین
10-06-2012, 08:28 AM
با سلام،

اعلام آمادگی میکنم.

اسم منو بنویسید!

پرواز
10-06-2012, 05:21 PM
سلام لطفا به این آدرس ایمیل بزنید چون من ایمیل شما رو ندارم براتون برگه رو بفرستم
quran_bekhanim@yahoo.com

پرواز
10-09-2012, 10:42 AM
به نام خداوند بخشاینده ی مهربان

با عرض سلام و احترام
به استحضارتان می رسانم با لطف و یاری خداوند بخشاینده ی مهربان , نهمین دوره ی ختم روزانه ی قرآن کریم از امروز 18ام مهر آغاز گردید .
برای همگیتان خیر و خوبی از درگاه خداوند قادر حکیم آرزومندم .
انشاا... روزها وشبهایتان سرشار از سعادت , موفقیت و شادی .

ما برای نشان دادن محبت پیامبر عزیزمان فرهنگ قرآن خوانی را با یاری خداوند مهربان ترویج می دهیم .یا علیـــــــــــــــــــــ.

اکرم
04-10-2013, 02:54 PM
ممنونم که مرا پذیرفتید

پرواز
05-01-2013, 03:16 PM
با عرض سلام
میلاد حضرت فاطمه (س) رو خدمت یکایک شما عزیزان تبریک عرض میکنم

با احترام به استحضار می رسانم دوره 10ام ختم روزانه ی قرآن کریم از 22 خرداد ماه مصادف با میلاد با سعادت امام حسین(ع) آغاز میگردد

در صورت تمایل برای همراهی ما در دور جدید لطفا تعداد برگه های مورد نیاز را اعلام نمایید

میتوانید با آشنا کردن دوستانتان با این طرح ما را در این راه یاری نمایید .

متشکرم

پرواز
04-01-2014, 11:45 AM
سلام خدمت همه ی عزیزان
و تبریک بابات آغاز سال و تسلیت شهادت بی بی فاطمه زهرا (س)

با یاری خدا انشاا.. دوره ی یازدهم ختم قرآن از 31 فروردین ماه سال 93 همانند دوره های قبل آغاز میگردد
متشکرم
quran_bekhanim@yahoo.com

بی قرار
12-21-2014, 10:16 AM
سلام
این تاپیک تعطیله یا عزیزان دارن در خفا کار می کنن؟؟:gol:

امیرحسین
01-01-2015, 12:18 PM
سلام
این تاپیک تعطیله یا عزیزان دارن در خفا کار می کنن؟؟:gol:

سلام علیکم،

تعطیل نیست، در واقع محل انجام این طرح جای دیگه‌ای هست، اما اینجا تبلیغی برای کارشون شده.

برای اطلاع بیشتر با این ایمیل تماس بگیرید :
quran_bekhanim@yahoo.com

پرواز
08-07-2015, 01:08 PM
“به نام خداوند بخشنده ی مهربان"
به مؤمنان بگو چشمهای خود را [از الودگی جنسی] فروگیرند، و دامان خود را [از ارتکاب فحشاء] حفظ کنند؛ این برای آنان پاکیزه‌تر است؛ خداوند از آنچه انجام می‌دهید آگاه است! و به زنان با ایمان بگو چشمهای خود را فروگیرند، و دامان خویش را حفظ کنند و زینت خود را – جز آن مقدار که نمایان است- آشکار ننمایند و خِمار خود را بر سینه خود افکنند (تا سینه با آن پوشانده شود)، و زینت خود را آشکار نسازند ... (بخشی از آیه 31 سوره نور)

با عرض سلام و قبولی طاعات خدمت شما همراهان همیشگی
با احترام سیزدهمین دوره ی ختم روزانه ی قرآن کریم با نام مبارک امام جعفر صادق(ع) ان شا الله از 1 شهریور 94آغاز خواهد شد.

متشکرم
quran_bekhanim@yahoo.com

روم
08-07-2015, 04:05 PM
با سلام من میخواستم توی طرح ختم قران شرکت کنم ایا امکانش است

پرواز
08-08-2015, 09:03 AM
سلام حتما
شما فقط یک ایمیل به ادرسی که داده شده بدید
برگه براتون در اولین فرصت انشاا... ارسال میشه :)

rima
06-29-2016, 09:52 PM
سلام من ایمیل میزنم ولی خبری از برگه ی ختم نیست:mora:

امیرحسین
06-30-2016, 01:24 AM
سلام،
فکر کنم حق با شما باشه.
شاید چون این طرح مربوط به خیلی وقت پیش هست، دیگه پیگیر ادامه‌ی ختم‌های بیشتر نبودن و چند بار که انجام دادن دیگه دنبال کار رو نگرفتن.

اگر اطلاع پیدا کردم که این ختم هنوز هم انجام میشه، حتما توی سایت اعلام میکنم.

با تشکر از شما.

rima
07-03-2016, 12:57 PM
سلام ممنون از پیگیریتون خدا قوت