PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از پرواز به دوستان

پرواز
01-05-2012, 05:25 PM
سلام سلام سلام..

اول از همه جا داره از همه ی شما عزیزانی که قصد دارید در دعای شب بیداریهایتان با مضمون "غلط کردم خدا جوونم دیگه از ترم بعد درس میخونم" برای این بنده ی گل خدا هم دعا کنید بسیار بسیار متشکرم.. :khande:

بنده با عرض پوزش به اطلاع رئیس و همکاران و هم کانونی ها و هم ورودی ها و هم سنگران و باقی هم های عزیز میرسانم....

مهندس پرواز یه چند وقتی نمیتونه به دلیل تلنبار شدن درس ها بر روی هم و کمبود شدیییییییییییییییید وقت به اینجا سر بزنه

تاااااااااااااااااااااااا زه قضیه کمی حیثیتی هم هست :vay: یکی نیست بگه دختر تو که اصلا نمیدونی موضوع چیه کلاس گذاشتن الکیت چیه !!!

خلااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااصه..

این یک خدا حافظی کوتاه مدت می باشد و بنده از همین فردا کله ی سحری به داخل غرنتینه ( درست نوشتم !!! :rise:) میرم و با بارش برف سال بعد قرار در بیام..
+:نخیـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــرم قرار نیست اینقدر ها هم خوش به حالتون بشه.. زود زود بر می گردمم..

شبتون پر از خیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــر

پرواز
01-23-2012, 08:35 AM
سلااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااام

من برگشتمممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممم
دلم براتون تنگ شده بوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو وووووووووووووووود