PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خاطراتی با طعم 9 دی

پرواز
12-30-2011, 12:38 PM
سلام سلام به همه..
بیاین از خاطراتی که روز 9 دی داشتیم بگیم

تجدید خاطراته جالبیه...

پرواز
12-30-2011, 12:47 PM
اول پرواز..

9 دی من با مامان و دوستم رفتم (بابام پاش شکسته بود بنده خدا چه حرصی خورد نتونست بیاد :khande: )
ما با آژانس رهسپار راهپیمایی شدیم با کلی دست نوشته یکی نبود بگه دختر شما 3 نفرید این همه مقوای بزرگ و چجوری میخواین دستتون بگیرید :kha::kha:

خلااااااااااااااااااصه..جا تون خالی رفتیم و کلی جیغ جیغ کردیم...

هر شعاری که توی تلویزیون شنیده بودم و نوشتم و با خودم بردم...تا جمعیت صداش میومد پایین یه شعار جدید از ته جمعیت میدادیم :khande:

نزدیکیای میدون انقلاب .. وایسادیم..رسید اونجا که میگفت مرگ بر موسوی و کروبی...
یه دختر راهنمایی با دوستاش اومده بود طرفدار موسوی بود ..میگفت مرگ بر کروبی و کروبی :rise::rise::rise:

ازش پرسیدیم چرا اومدی..گفت برای امام حسین اومدم..

کاریکاتورا و اون سطلای زباله که روش عکس موسوی بود خیلی خوشگل بودن..ابتکارش بالا بود :khande:

موقع برگشتنم .. از بس راه اومدیم نا نداشتیم دیگه.. یه پسره میگفت..آشوبگرا کجااااااان؟؟
ما هم میگفتیم تو سوراخ موشن..:khande: "این و خیلی دوست داشتم.."

خلاصه در کل ما رفتیم تا جان را نثارش کنیم..فقط سهم ما شد دادن شعار.:dokht:

امیرحسین
12-30-2011, 12:54 PM
سلام

ولی من نتونستم 9 دی 88 برم! :ger2:

آســـــمان
12-31-2011, 11:08 PM
سلام

اولا كه آفرين به پرواز كه حسابي رفته جيغ جيغ كرده :)

و اما نه دي 88:

من اون روز با اشتياق فراوون پاشدم كه بريم واسه راه پيمايي،جدا چه هيجاني داشتم ،يني ميتونستم

يه تنه كل يه خيابونا بهم بريزم !!!!!!!!!!همين كه اومدم اماده بشم كه بريم مادر گرام فرمودن:صبر كن

ببينم شما مگه امتحان نداري؟:mab: ،گفتم خب ولي الان فرق داره ها،گفتن الان شما وظيفه ات اينه

كه بشيني درستو بخوني ،از ما اصرار از ايشون انكار !خلاصه اجبارا قبول كردم و گفتم باشه ميشينم

درس ميخونم :mora:! اما چه درس خوندني،يني داغش به دلم موند كه نبودم:ger2:

اما خب از تي وي هم كه ديدم هيجان داشت بازم :tae:

محمد حسین
01-01-2012, 09:37 AM
سلام
من واقعیتش یادم نمیاد روستا بود یا شهر:khande:
میدونم نتونسم به راهپیمایی برم:ger2:
وقتی از تلویزیون دیدم به وجد اومدم

آســـــمان
01-01-2012, 10:17 AM
مثه اينكه هيچ كدوم از ما نرفتيم ،واي واي واي ،نچ نچ نچ.:vay:

پس مدال افتخار و لوح زرين تعلق ميگيرد به ...

به سركار خانوم پروااااااااااااااز،به خاطر شركت در حماسه ي نه دي :rgs:

:hoora:

پرواز
01-01-2012, 09:10 PM
خوب باشه پس من یه خاطره دیگه تعریف میکنم :khande:

رفتنه تا یه جایی رو با آژانس رفتیم..بعد یه کمم با اتوبوس چون راننده آژانسیه گفت من بیام گیر میکنم دیگه نمیتونم بر گردم...

توی اتوبوس یه آقایی لطف کرد این پلاکاردای ما رو گرفت دستش چون قسمت خانم ها اصلا جا نبود(اونا هم داشتن می رفتن راهپیمایی)
خلاصه.. یه دختره بود میگفت من خیلی دلم میخواد بیام اما می ترسم :tajob: .. یه وقت این جلبک ها بریزن و خلاصه..

حالا چند تا جلبکم توی اتوبوس بودن :khande:

منم خندیدم گفتم عیب نداره من به نیتت 4 تا شعار میدم :kha::kha::kha:

پرواز
01-01-2012, 09:11 PM
تشویق نکنید.. من متعلق به همم :khande: