PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زنای محصنه همان روابط آزاد زن و مرد است

امیرحسین
12-29-2011, 02:45 PM
زنای محصنه همان روابط آزاد زن و مرد است

برخی شبکه تلویزیونی دیگر در خارج از کشور همچون من و تو نیز به نوعی دیگر در این پازل انحطاط، نقش آفرینی می کنند. مجریان این شبکه در برنامه های مختلف خود موضوعاتی مثل لذت صرف مشروبات الکلی با غذاهای سنتی ایران و لزوم ارتباط راحت زنان و مردان با یکدیگر را مورد تاکید قرار می دهند.

به گزارش مشرق به نقل از قاصد، یکی از تبعات خاموش رشد قارچ گونه شبکه های ماهواره ای فارسی زبان، تلاش آنها برای قبح زدایی از برخی انحرافات اخلاقی و دور کردن مردم ایران از ارزشهای موجود در خانواده است.

این موضوع در سریال های شبکه هایی چون فارسی وان به طور آشکار و مداوم در دستور کار قرار دارد و در این شبکه ها انواع خیانت ها و انحرافات اخلاقی به بهانه های مختلف تجوزیر می شود.

اما برخی شبکه تلویزیونی دیگر در خارج از کشور همچون من و تو نیز به نوعی دیگر در این پازل انحطاط، نقش آفرینی می کنند. مجریان این شبکه در برنامه های مختلف خود موضوعاتی مثل لذت صرف مشروبات الکلی با غذاهای سنتی ایران و لزوم ارتباط راحت زنان و مردان با یکدیگر را مورد تاکید قرار می دهند.

این بار این شبکه در بخش اتاق خبر خود هنگامی که خبر مربوط به اعدام یک زن شوهردار به جرم زنا با مردی که شوهر این زن را نیز کشته بود، خوانده می شد، یکی از گویندگان اعلام کرد این خانم به جرم زنای محصنه باید اعدام شود و در واقع زنای محصنه همان ارتباطات آزاد جنسی است!!!

این تعریف در حالی است که حتی در فرهنگ غرب هم این کار، یک جرم و اقدام نادرست عرفی محسوب می شود.

به نظر می رسد مسئولان شبکه تلویزیونی من و تو تلاش می کنند با این اقدامات، به صورت گام به گام اعتقادات مسلمانان را زیر سوال ببرند.
-پایان-