PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یادداشت های پروفایل

امیرحسین
12-28-2011, 08:28 PM
با سلام

قسمت اعتبار حذف شد و به جاش "یادداشت های پروفایل" قرار داده شد که قسمتی هست در پروفایل هر کاربر که دیگران میتونن برن و در آنجا برای کاربر مورد نظر پیغام بزارن. این پیام میتونه هر چی باشه؛ تشکر، احوال پرسی و ...، البته در چهار چوب قوانین کانون تفسیر قرآن.

یه نکته برای قرار دادن شکلک در یادداشت پروفایل:
در قسمت زیر ادیتور، عبارت "لیست شکلک ها" مشاهده میشود.

برای قرار دادن شکلک در متن، ابتدا در متن پیام، در قسمتی که میخواهید شکلک قرار بگیرد، کلیک کنید و بعد روی "لیست شکلک ها" کلیک کنید و سپس فقط یک بار روی شکلک مورد نظر کلیک کنید. شاید وقتی موشواره (Mouse) به روی شکلک موردنظر میرود، ظاهرش تغییر نکند، اما اگر شما فقط یک بار کلیک کنید، کد شکلک در متن قرار میگیرد. و اگر چندبار کلیک کنید، شکلک چندبار در متن قرار میگیرد.

البته تغییری هم در ظاهر پروفایل داده شده که به این شکل استفاده آسانتر شده.
پنج برگه یا Tab، در پروفایل مشاهده میکنید به نام های :یادداشت های پروفایل، درباره من، آمار، تماس و امضاء.

اگر نظری دارید حتما بگید.

یا حق!

محمد حسین
12-28-2011, 10:22 PM
سلام

به نظر من اگر این یادداشت ها رو نمی گذاشتید بهتر بود.

آســـــمان
12-28-2011, 10:32 PM
سلام

ولي به نظر من اين يادداشت ها خيلي بهتر از اعتبارها باشه .

من اعتبار ها رو زياد نمي پسنديدم !

امیرحسین
12-28-2011, 10:35 PM
سلام

به نظر من اگر این یادداشت ها رو نمی گذاشتید بهتر بود.

سلام

به چه دلیل ؟

محمد حسین
12-28-2011, 10:54 PM
کانون شلوغ بشه
فکر کنم یه جورای برای این یادداشت ها بی نظمی و ..... رخ بده

امیرحسین
12-28-2011, 11:01 PM
توی تالار گفتمان هایی که بر اساس برنامه ی VBulletin هستن، این افزونه معمولا هست، و من دیدم که بی نظمی خاصی رخ نمیده.
کاربران میان از هم تشکر میکنن، درخواستشون رو اونجا میگن و یا چیزهای دیگه.

به هر حال اگر وضعیتی ایجاد بشه که باعث بی نظمی گسترده بشه، بودنش رو بررسی میکنیم.